Gastenboek
Welkom in mijn Gastenboek.
Ik vind het erg leuk als je een bericht achterlaat in mijn gastenboek
Wil je nog meer ervaringen van bruiden lezen? Kijk dan eens hier op ThePerfectWedding.nl /mm-visagie
Ik vind het erg leuk als je een bericht achterlaat in mijn gastenboek
Wil je nog meer ervaringen van bruiden lezen? Kijk dan eens hier op ThePerfectWedding.nl /mm-visagie
Marloes is een geweldige kapster! Mijn haar zat heel natuurlijk op mijn trouwdag, Het is ook de hele dag goed blijven zitten ondanks dat ik lang en dik haar heb en het erg warm was die dag.
Ze heeft goed geluisterd naar mijn wensen. Het haar van mijn moeder heeft ze ook van een mooie lage knot voorzien. Marloes is prettig in het contact, wat ook niet onbelangrijk is voor iemand die je ziet op de trouwdag
“Marloes is echt in één woord FANTASTISCH! De rust, de geduldigheid, het precieze en het creatieve, gewoon super. Niets is teveel en alles kan. Marloes denkt mee en maakt een geweldig eindresultaat. Vol vertrouwen heb ik haar mijn bruidshaar en make-up laten verzorgen. Ook voor mijn moeder, zus en schoonmoeder heeft zij dit verzorgd. Marloes laat je jezelf zijn en dit komt ook zeker terug in haar en make-up. Door Marloes zie jij eruit zoals jij graag zou willen!”
Marloes, heel erg bedankt dat je mijn moeder en mij zo mooi hebt gemaakt voor deze speciale dag. Jouw mooie werk zorgt voor een mooie finishing touch van onze beleving.
Lieve groet, Dorien